Strojírenská výroba

Ve strojírenské výrobě pomáháme realizovat zakázky našich klientů např. krytování strojů, svařovacích celků, vyrábíme zdvihací plošiny, vzduchotechnické potrubí, pálíme a ohraňujeme díly k jejich výrobkům/strojům apod.

Do strojírenské výroby můžeme zahrnout také výrobu pochozích plošin a žebříků, které mohou být součástí krytování strojů a výroby kabin. Všechny žebříky odpovídají normám ČSN. Pochozí plošiny vyrábíme jak závěsné, tak na konstrukci, dle přání a prostorového řešení u zákazníka. Použité materiály vždy předem konzultujeme se zákazníkem.

TOS Varnsdorf a.s.

Do strojírenské výroby můžeme zahrnout výrobu pochozích plošin a žebříků, které jsou součástí krytování strojů a výroby kabin.

- Všechny žebříky odpovídají normám ČSN.

- pochozí plošiny vyrábíme jak závěsné, tak na konstrukci

Zobrazit celé

Mileta a.s., Černý důl

Pohled z pochozí plošiny parního kotle na spalinový výměník a další konstrukce. Veškeré konstrukce a pochozí plošiny jsou výrobkem společnosti VENTOS.

Zobrazit celé

Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.

Kompletní výroba speciálního spalinového výměníku s odvodem a přívodem spalin VZT potrubím pro Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.  

Zobrazit celé

KOMPEK, kombinát pekařské a cukrářské výroby, spol. s r.o.

VZT potrubí  kompletní výroba a montáž jako součást rekonstrukce provozu pekárny KOMPEK, kombinát pekařské a cukrářské výroby, spol. s r.o. 

Zobrazit celé

STS Olbramovice, a.s.

Pro výrobce zemědělských strojů vyrábíme dlouhodobě některé díly.

Zobrazit celé
2012 - 2024 © Ventos Energy Solutions, a.s., Tovární 205, 408 01, Rumburk, +420 412 354 613, info@ventos.cz
Ventos Energy Solutions, a.s. je součástí české strojírenské skupiny SkyLimit Industry
Webové stránky vytvořilo eStudio   |   Profi webdesign & SEO