Reference

Jsme hrdí, že naše technologie, řešení či výrobky používají tyto společnosti:

Strojírenská výroba

Ve strojírenské výrobě realizujeme výrobu spalinových výměníků a jejich příslušenství, krytování strojů, svařovacích celků, zdvihacích plošin, vzduchotechnického potrubí aj. 

Zobrazit celé

Dekontaminace infekčního odpadu

VENTOS zrealizoval instalaci zařízení na dekontaminaci infekčního odpadu v Kolínské nemocnici. V době covidu - s výrazným navýšením množství infekčního odpadu - se nemocnice rozhodla likvidovat infekční odpad přímo v jejich areálu, čímž významně snížila riziko kontaminace a náklady na přepravu. Tento odpad byl doposud svážen do spalovny vzdálené 130 km od nemocnice.

Zobrazit celé

Úspory energií

VENTOS realizoval mnoho projektů, jejichž prioritou bylo maximální využití vstupní energie primárního paliva při efektivním ekonomickém využití.

Zobrazit celé

Protihlukové kabiny

Společnost VENTOS je specialistou na výrobu protihlukových kabin na zakázku. Dodali jsme mnoho protihlukových kabin vytápěných i klimatizovaných, s osvětlením, ventilací, s možností mechanicky či elektricky ovládanými vraty, v provedení venkovní i interiérové vestavěné do výrobní haly.

Zobrazit celé

3D konstrukce a vývoj

3D konstrukce je důležitou součástí naší výroby. Vyvíjíme zde modely námi vyráběných spalinových výměníků, krytování strojů, pochozích plošin, žebříků a mnoha dalších technologických celků. Téměř jakákoliv sestava dílů, která se vyrábí jako celek, se v těchto 3D programech modeluje.

Zobrazit celé

Krytování strojů

Díky vybavení naší společnosti dokážeme jak graficky, tak realizací vyrobit jakýkoliv druh krytování pro stroje, sušící technologie, pece nebo jakékoliv montážní celky, které je potřeba jakýmkoliv způsobem zakrytovat. Krytování strojů je moderní způsob, jak dosáhnout vyšší kvality pracovního prostředí a samotné práce stroje a jeho obsluhy.

Zobrazit celé


Máte-li zájem o více informací ohledně našich zkušeností a realizací, kontaktujte nás. Rádi Vám poskytneme další referenční zakázky či domluvíme schůzku přímo u zákazníka k prohlídce.

Položky označené * jsou povinné.

2012 - 2024 © Ventos Energy Solutions, a.s., Tovární 205, 408 01, Rumburk, +420 412 354 613, info@ventos.cz
Ventos Energy Solutions, a.s. je součástí české strojírenské skupiny SkyLimit Industry
Webové stránky vytvořilo eStudio   |   Profi webdesign & SEO