Technolog ve strojírenství

Společnost Ventos Energy Solutions, a.s. je česká firma působící na trhu více než 25 let. Pro naše zákazníky jsme partnerem nabízejícím technická řešení od návrhu, projekce až po realizaci, s hlavním cílem snižovat náklady na energie, zejména v energeticky náročných provozech. Naše inovativní produkty a služby jsou zaměřeny na efektivní využívání energií. Pokud hledáte příležitost stát se součástí týmu, který pomáhá svým zákazníkům využívat energie lépe, přidejte se k nám.

Náplň práce:

  • Čtení technických výkresů
  • Zpracování cenové nabídky dle dodané dokumentace
  • Navrhování pracovních postupů včetně časových norem
  • Optimalizace pracovních procesů
  • Zajišťování kooperací obrábění, chemicko-tepelného zpracování kovů (černění, zinkování, kalení, atp.), lakování, …
  • Spolupráce s ostatními kolegy/profesemi

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou v oborech strojírenství
  • Předchozí praxe alespoň 3 roky, nejlépe v provozech zpracovávajících plechové díly
  • Znalost práce na počítači, MS Office
  • Znalost kreslení v CAD systémech
  • Technické myšlení a kreativita k hledání technického řešení
  • Samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Zaměstnání u stabilní společnosti s úspěšnou historií
  • Práci, která dává smysl a jejíž výsledek je vidět
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Služební telefon i pro soukromé účely
  • Příspěvek na stravování ve výši 194 Kč/den a další firemní benefity
  • Termín nástupu ihned
  • Práce na HPP i dohodou

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete nám svůj životopis. Případně se obraťte na následující kontakty:

Telefon: +420 412 354 610 - 613

E-mail: uctarna@ventos.cz

Položky označené * jsou povinné.

2012 - 2024 © Ventos Energy Solutions, a.s., Tovární 205, 408 01, Rumburk, +420 412 354 613, info@ventos.cz
Ventos Energy Solutions, a.s. je součástí české strojírenské skupiny SkyLimit Industry
Webové stránky vytvořilo eStudio   |   Profi webdesign & SEO