Obsluha CNC strojů – ohraňovací lis

Náplň práce:

  • Obsluha ohraňovacího lisu TRUMPF
  • Výroba dílců dle výkresové dokumentace
  • Kontrola zhotovených výrobků
  • Seřizování a údržba stroje a nástrojů
  • Práce na zajímavých projektech
  • Práce na dvě až tři směny

Požadujeme:

  • SOU/SŠ technického směru nebo praxe v oboru výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost
  • Znalost práce na PC
  • Průkaz k obsluze VZV výhodou

Nabízíme:

  • Zaměstnání u stabilní společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Zaškolení při nedostatečné praxi
  • Příspěvek na stravování a další firemní benefity
  • Termín nástupu ihned
  • Práce na HPP i dohodou

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete nám svůj životopis. Případně se obraťte na následující kontakty:

Telefon: +420 412 354 610 - 613

E-mail: uctarna@ventos.cz

Položky označené * jsou povinné.

2012 - 2024 © Ventos Energy Solutions, a.s., Tovární 205, 408 01, Rumburk, +420 412 354 613, info@ventos.cz
Ventos Energy Solutions, a.s. je součástí české strojírenské skupiny SkyLimit Industry
Webové stránky vytvořilo eStudio   |   Profi webdesign & SEO