Hlavní účetní

Náplň práce:

  • Odpovědnost za kompletní zpracování podvojného účetnictví
  • Účtování majetku – zařazování, evidence, odpisové plány, inventury
  • Skladové hospodářství
  • Zpracování přiznání DPH, souhrnná a kontrolní hlášení
  • Měsíční účetní závěrky, roční závěrka společnosti, příprava podkladů pro audit
  • Zpracovávání přehledů, výkazů nebo statistik
  • Komunikace se státní správou
  • Spolupráce s ostatními odděleními (obchod, výroba)

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání, v oblasti ekonomiky a účetnictví výhodou
  • Znalost podvojného účetnictví
  • Znalost nástrojů jako MS Word, Excel, PowerPoint
  • Oceníme znalost účetního programu Bysnys
  • Bezúhonnost
  • Pracovitost, spolehlivost, pečlivost
  • Praxe na podobné pozici alespoň 2 roky

Nabízíme:

  • Zaměstnání u stabilní společnosti, která je součástí české strojírenské skupiny SkyLimit Industry
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Příspěvek na stravování v areálu firmy
  • Práce na HPP
  • Místo výkonu práce Rumburk
  • Mzdu v rozpětí 35 – 43 t. Kč v závislosti na zkušenostech
  • Nástup možný ihned

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete nám svůj životopis. Případně se obraťte na následující kontakt:

Zdeňka Čvančarová

Telefon: +420 412 354 610 (13)

E-mail: uctarna@ventos.cz

Položky označené * jsou povinné.

2012 - 2024 © Ventos Energy Solutions, a.s., Tovární 205, 408 01, Rumburk, +420 412 354 613, info@ventos.cz
Ventos Energy Solutions, a.s. je součástí české strojírenské skupiny SkyLimit Industry
Webové stránky vytvořilo eStudio   |   Profi webdesign & SEO