Reference

Naše firma se již od počátku svého působení snažila ve svém oboru vyniknout. To byl také jeden z důvodů k založení vývojového týmu 3D konstrukce a projekce, který měl za úkol zmodernizovat běžné výrobky na úroveň evropské špičky.
Díky naší píli jsme dokázali vylepšit systém vezených a stacionárních krytování u CNC strojů, vyrábíme moderní zdvižné plošiny a mnoho dalších konstrukčních celků špičkové kvality ve strojírenské části.
To nejdůležitější, čeho jsme však dosáhli, bylo vylepšení účinnosti technologie spalinových výměníků. Díky naší vlastní unikátní technologii jsme pomohli velkým i malým společnostem na území nejen České republiky realizovat mnohamilionové úspory prostřednictvím snížení provozních nákladů. V této sekci vám představíme některé z nich…

Úspory energií

Naše společnost se především zaměřuje snižování měrné spotřeby energií vynaložených na produktovou výrobu a minimalizaci nákladů na výrobu tepla, chladu a elektrické energie. V dnešní době, kdy dochází k dramatickému růstu vstupních energií, je prioritou maximální využití vstupní energie primárního paliva při efektivním ekonomickém využití.

Zobrazit celé

Protihlukové kabiny

Specialitou firmy VENTOS s.r.o. je výroba protihlukových kabin. Přizpůsobíme se i zastavěnému prostoru tak, abychom splnily nároky zákazníka. Na přání klienta můžou být protihlukové kabiny vytápěny i klimatizovány. Provedení může být jak venkovní, tak interiérové vestavění do výrobní haly.

Zobrazit celé

3D konstrukce a vývoj

3D konstrukce je jedním z nejdůležitějších středisek naší firmy. Zde se vyvíjejí modely námi vyráběných spalinových výměníků, krytování strojů, pochozích plošin, žebříků a mnoha dalších technologických celků. Téměř jakákoliv sestava dílů, která se vyrábí jako celek, se modeluje právě v 3D programech.

Zobrazit celé

Krytování strojů

Díky vybavení naší společnosti dokážeme jak graficky, tak realizací vyrobit jakýkoliv druh krytování pro stroje, sušící technologie, pece nebo jakékoliv montážní celky, které je potřeba jakýmkoliv způsobem zakrytovat. Krytování strojů je moderní způsob, jak dosáhnout vyšší kvality pracovního prostředí a samotné práce stroje a jeho obsluhy.

Zobrazit celé

Strojírenská výroba

Ve strojírenské výrobě realizujeme výrobu spalinových výměníků a jejich příslušenství, krytování strojů, svařovacích celků, zdvihacích plošin, vzduchotechnického potrubí aj. 

Zobrazit celé


Neváhejte nás kontaktovat s dotazy ohledně našich referenčních zakázek. Domluvíme si s Vámi konzultaci, na které se dohodneme na možnostech řešení Vašich potřeb.

Položky označené * jsou povinné.

2012 © Ventos
Webdesign & SEO eStudio