Protihlukové kabiny

Protihlukové kabiny

Naší specialitou je výroba protihlukových kabin. Protihlukové kabiny vyrobíme na míru dostupnému prostoru, který máte k dispozici tak, abychom vyhověli Vaším nárokům a možnostem. Na základě Vašich požadavků mohou být protihlukové kabiny i klimatizovány a vytápěny. Součástí dodávky protihlukové kabiny je i její osvětlení, ventilace, možnost mechanicky či automatik otvíraných vrat. Protihlukové kabiny dodáme jak ve variantě venkovní, tak i interiérové pro vestavění v rámci výrobní haly či jiného vnitřního prostoru.

Protihlukové kabiny - další součásti

Nedílnými součástmi při výrobě protihlukových kabin jsou ve většině případů také pochozí plošiny či žebříky, které si také vyrábíme. Veškeré žebříky i plošiny odpovídají normám ČSN. Pochozí plošiny vyrábíme jak závěsné, tak na konstrukci podle prostorových možností a přání zákazníka. Použité materiály vždy konzultujeme se zákazníkem.

Neváhejte nás kontaktovat s dotazy na protihlukové kabiny, nebo nás přímo poptejte. Domluvíme si s Vámi konzultaci, na které se dohodneme na možnostech řešení Vašich potřeb.

Položky označené * jsou povinné.

2012 - 2021 © Ventos Energy Solutions, a.s., Tovární 205, 408 01, Rumburk, +420 412 354 613, info@ventos.cz
Ventos Energy Solutions, a.s. je součástí české strojírenské skupiny SkyLimit Industry
Webové stránky vytvořilo eStudio   |   Profi webdesign & SEO