Vedoucí projekce

Náplň práce:

  •  Vedení a rozvoj menšího projekčně-konstrukčního týmu
  •  Technické poradenství pro zákazníky - konzultace před a během návrhu
  •  Projekční zpracování technické dokumentace VZT, ÚT
  •  Spolupráce s ostatními profesemi
  •  Podpora zakázek během fáze realizace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ s technickým zaměřením směr TZB
  • Předchozí praxe v projekční činnosti
  • Znalost práce v MS Office, AutoCAD
  • Autorizace ČKAIT (velkou výhodou)
  • Technické myšlení a kreativita k hledání technického řešení
  • Samostatnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  •  Zaměstnání u stabilní společnosti s úspěšnými referencemi
  •  Práci v oboru s velkou perspektivou
  •  Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  •  Příspěvek na stravování v areálu firmy
  •  Mobilní telefon vč. tarifů pro rodinné příslušníky
  •  Nástup možný ihned
  •  Mzdu od 60.000 Kč v závislosti na kvalifikaci a zkušenostech
  •  Možná práce na HPP / ŽL
  •  Dle dohody možnost částečné práce na homeoffice

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na vás.

Případně se obraťte na následující kontakty:

Telefon: +420 412 354 610 - 13

E-mail: uctarna@ventos.cz

Položky označené * jsou povinné.

2012 - 2023 © Ventos Energy Solutions, a.s., Tovární 205, 408 01, Rumburk, +420 412 354 613, info@ventos.cz
Ventos Energy Solutions, a.s. je součástí české strojírenské skupiny SkyLimit Industry
Webové stránky vytvořilo eStudio   |   Profi webdesign & SEO