Projektant - práce z domova

Náplň práce:

  • Vypracování a projednávání přípravných dokumentací a projektů staveb
  • Účast na jednání se zákazníky/investory
  • Navrhování ÚT a VZT systémů - dimenzování a komplexní zpracování
  • Spolupráce s ostatními profesemi

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání, nejlépe s relevantní praxí anebo vysokoškolské vzdělání obor technické zařízení budov
  • Technické myšlení
  • Znalost AutoCAD a MS Office
  • Komunikativnost, spolehlivost a vysoké pracovní nasazení
  • Zaměření na cíl, umění nalézt řešení
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zaměstnání u stabilní společnosti s úspěšnou historií
  • Práci, která dává smysl a jejíž výsledek je vidět
  • Možná práce i z pohodlí vašeho domova
  • Odpovídající finanční ohodnocení (dle praxe a vzdělání)
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Příspěvek na stravování v areálu firmy
  • Výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • Nástup možný ihned, možnost i na ŽL

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete nám svůj životopis. Případně se obraťte na následující kontakty:

Telefon: +420 412 354 610 - 13

E-mail: uctarna@ventos.cz

Položky označené * jsou povinné.

2012 - 2022 © Ventos Energy Solutions, a.s., Tovární 205, 408 01, Rumburk, +420 412 354 613, info@ventos.cz
Ventos Energy Solutions, a.s. je součástí české strojírenské skupiny SkyLimit Industry
Webové stránky vytvořilo eStudio   |   Profi webdesign & SEO