Svářeč + svářeč nerezu

Popis pozice:

  • Svařování elektrickým obloukem
  • Svařování ocelových konstrukcí
  • Výhodou svařování nerezu
  • Práce dle výkresové dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ/SOU technického směru
  • Znalost svařování elektrickým obloukem (plamenem) – MAG,MIG, WIG
  • Zkušenost se svařováním ocelových konstrukcí, plechů od 1 do 10 mm
  • Výhodou platný svářečský průkaz s kvalifikací EN 287
  • Zkušenost se svařováním dle výkresové dokumentace (technologických postupů)
  • Manuální zručnost
  • Odpovědný přístup k práci
  • Samostatnost, flexibilita

Nabízíme:

  • Zaměstnání u stabilní společnosti
  • Náborový příspěvek v celkové výši 10 000,- Kč
  • Náborový příspěvek pro  svářeče nerezu ve výši 20 000,- Kč
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • PP na dobu určitou 3 měsíce, po zapracování až na 2 roky
  • Příspěvek na stravování

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete nám svůj životopis. Případně se obraťte na následující kontakty:

Telefon: +420 412 354 614 - 15

Fax: +420 412 332 219

E-mail: uctarna@ventos.cz

Položky označené * jsou povinné.